Спортивне спорядження

В якості зареєстрованого багажу в багажному відсіку літака:

Тип предмету Норма/ціна
Спортивне спорядження Ракетка для великого тенісу у окремому чохлі – розміром до  115 см за умови сумарної ваги ручної поклажі до 7 кг – Безкоштовно
Комплект спорядження для гольфа (сумка, що містить ключки і м’ячі для гольфа, одна пара взуття) – 50 USD
Велосипед (звичайний велосипед без мотора/тандем/дитячий спец. візок, що приєднується до велосипеда) – 70 USD
Комплект спортивного спорядження вагою до 32 кг і довжиною до 300 см – (в т.ч. всі види бордів/спортивних дошок, устаткування для віндсерфінгу, дельтаплани, каное, хокейні ключки, легкоатлетичні жердини, спорядження для рибалки *, тренажерні дошки, устаткування для підводного плавання з балоном для кисню **, ласти, водні лижі, устаткування для боулінгу, самокати для дорослих, гірськолижне/сноубордичне спорядження, шести для стрибків) – 70 USD

 

При завчасному бронюванні та оплаті через Контактний Центр перевезення спортивного спорядження не менш ніж за 24 години до вильоту застосовується знижка у розмірі 50% від стандартного тарифу.

*   Один комплект для риболовлі повинен містити не більше як дві вудки, одну котушку, тенета (1 шт.), одну пару черевиків, один контейнер зі споряддям для рибної ловлі.

**  Один комплект для підводного плавання повинен містити не більше одного гідрокостюму, одного жилету, однієї пари шкарпеток, однієї маски, однієї пари взуття, однієї пари ласт, одного ножа, одного регулятора, одного балону для кисню з ремінями, одного вимірювального пристрою, одного ліхтаря, однієї рушниці для підводного плавання. При повітряному перевезенні кисневий балон має бути порожній, клапан має бути відкритий або знятий. Ліхтар може перевозитись як в багажі так і в ручній поклажі, за умови, якщо акумулятор перевозиться окремо і запаковано так що унеможливлює його коротке замикання, або активування ліхтаря.

*** Кожен комплект лижного спорядження може включати лише перелічені предмети:
• один сноуборд, один шолом, одна пара сноубордичного взуття або
• одна пара гірських лиж, одна пара лижних палиць, один шолом, одна пара лижного взуття.
Умови транспортування:
Вказані предмети повинні бути запаковані у спеціальний чохол для лижного спорядження. Предмети, що не входять до вищевказаного переліку, не повинні знаходитись у чохлі.
Другий та всі наступні лижні комплекти понад встановлену у відповідному класі обслуговування норму безкоштовного провозу зареєстрованого багажу підлягають оплаті згідно з правилами авіакомпанії.

Увага! Щодо надання інформації про призупинені рейси
Увага! Щодо надання інформації про призупинені рейси