Шановні наші пасажири, мешканці Дніпра і Львова.
Вимушені вам повідомити, що виконання рейсів Львів – Дніпро – Львів, запланованих Авіакомпанією з 10 грудня 2021 року, наразі знаходиться під питанням.
09 листопада 2021 року авіакомпанія «Ейр Оушен Ейрлайнс» отримала від ТОВ “Міжнародний аеропорт Дніпропетровськ” офіційну згоду на виконання регулярних рейсів Львів – Дніпро – Львів двічі на тиждень, починаючи з 10 грудня 2021 року та підтверджені слоти.

На наступний день авіакомпанією було відкрито продаж авіаквитків за цим напрямком.
18 листопада 2021 року ми отримали офіційну відмову ТОВ “Міжнародний аеропорт Дніпропетровськ” в виконанні запланованих рейсів “…у зв’язку з існуючими технічними обмеженнями щодо експлуатації Аеродрому “Дніпро” через проведення будівництва нового пасажирського термінала і злітно-посадкової смуги …” та ануляцію слотів. Це рішення стало для нас несподіваним і не є зрозумілим.

18 листопада 2021 року ми звернулись до керівництва аеропорту щодо роз’яснень відмови, однак на цей час не отримали жодної відповіді.
Нам незрозуміло, чому керівництво аеропорту “Дніпро” протягом дев’яти діб змінює своє рішення, посилаючись на безпеку польотів.
Згідно з розкладом інших авіакомпаній, рейси, заплановані з аеропорту Дніпро починаючи з 10 грудня 2021 року не є скасованими.

Виявляючи турботу про наших пасажирів, ми своєчасно отримали всі необхідні дозволи та слоти на виконання регулярних рейсів за маршрутом Львів – Запоріжжя – Львів з 10 грудня 2021 року з організацією трансферу для мешканців Дніпра, коштом авіакомпанії в аеропорт Запоріжжя.
Ми дуже сподіваємось на порозуміння мешканців Дніпра і Львова у сформованій ситуації та звертаємось до керівництва міжнародного аеропорту Дніпро з проханням підтвердити свою згоду на виконання регулярних рейсів Львів – Дніпро – Львів авіакомпанією «Ейр Оушен Ейрлайнс», починаючи з 10 грудня 2021 року.
З повагою, «Ейр Оушен Ейрлайнс».

Увага! Щодо надання інформації про призупинені рейси
Увага! Щодо надання інформації про призупинені рейси